OSVRT NA GITARISTIČKI KONCERT

Kao što smo i najavili u ponedjeljak, 18.5.2015. ugostili smo nadarenog mladog glazbenika Frana Živkovića iz Rijeke koji nas je oduševio svojim nastupom i glazbenim umijećem na gitari. U pratnji su bili njegovi  ponosni  roditelji i učitelj gitare.

Fotografije

Odsvirao nam je nekoliko svojih autorskih skladbi, dvije koje je skladao njegov djed, ujedno i njegov prvi učitelj gitare. Zajedno sa svojim učiteljem Domagojem Paukovićem u duetu odsvirali su nam kubanski ples i još poneku klasičnu skladbu iz povijesti  klasične glazbe.

Simpatičan, drag i vješt dječak koji će zasigurno još puno toga dati svojoj budućoj publici.

Želimo  mu puno uspjeha u njegovom daljnjem učenju i napredovanju te se nadamo da će se za Frana još  nadaleko čuti.

objavio: Ana Mirić   datum: 20. 5. 2015.

Da li si sretan što je počela škola?