"Mamina maza" u izvedbi Klare Muzice

Za županijsku razinu LiDraNo 2016. u kategoriji pojedinačnih dramsko-scenskih nastupa  predložen je monolog "Mamina maza" u izvedbi Klare Muzice, učenice naše škole.

Osnovna škola "Vladimir Nazor" bila je domaćin natjecanja LiDraNo 2016. za područje Rovinjštine. Povjerenstvo u sastavu Marija Sošić, Teodor Tiani i Karmen Ignoto za županijsku razinu u kategoriji pojedinačnih dramsko-scenskih nastupa predložilo je monolog "Mamina maza" u izvedbi Klare Muzica, učenice petog razreda Osnovne škole Petra Studenca (voditeljica Kristina Hehić), dok je kod srednjih škola odabir pao na kazivanje poezije "Križ" u interpretaciji Nikoline Pranjić, učenice prvog razreda SŠ Eugena Kumića iz Rovinja (voditeljica Dolores Petrinić).

Preuzeto: Glas Istre

objavio: Ana Mirić   datum: 19. 2. 2016.