DJEČJE OPĆINSKO VIJEĆE

Dana 25.5. 2016. godine u jutarnjim satima u našoj su se  školi održali izbori za Dječje općinsko vijeće, a sve u sklopu projekta Općina Kanfanar – općina prijatelj djece.

Fotografije

Tijekom proteklog tjedna učenici 3.- 7. razreda matične škole i PO Sošići zainteresirani za sudjelovanje u radu Dječjeg općinskog vijeća marljivo su predstavljali svoje kandidature ostalim učenicima škole. Kandidaturu je u propisanom razdoblju istaknulo ukupno 25 učenika – kandidata. Nakon provedenih izbora povjerenstvo u sastavu: Sandra Orbanić, Ivana Maružin i Rita Meden konstatiralo je da je na listi učenika – birača upisan ukupno 131 učenik, a da je glasovanju pristupio 121 učenik. Svi glasački listići bili su važeći. Nakon prebrojavanja glasačkih listića utvrđena je lista s ukupnim brojem prikupljenih glasova:

Nakon prebrojavanja glasova Izborno povjerenstvo utvrdilo je  da u sastav Dječjeg općinskog vijeća ulaze sljedeći učenici – kandidati:

1. Burić Martina
  2. Paulinić Anđa
  3. Haubrich Ivan
  4. Marić Nino
  5. Kranjčić Lana
  6. Orbanić Mauro
  7. Sošić Korina
  8. Vidulin Jan
  9. Matika Gaja
  10. Antončić Leon Kristian
  11. Cerin Dora

Želimo im puno uspjeha u radu!

objavio: Ana Mirić   datum: 1. 6. 2016.