Večer matematike

Dragi učenici, roditelji i svi drugi prijatelji matematike,

Hrvatsko matematičko društvo već nekoliko godina organizira projekt pod nazivom Večer matematike s ciljem popularizacije matematike i razvijanja pozitivnog stava učenika prema tom nastavnom predmetu. Ove smo godine u navedene projektne aktivnosti odlučili uključiti i učenike naše Škole koji će se, zajedno sa svojim roditeljima, braćom, setrama i prijateljima, okušati u rješavanju matematičkih zadataka primjerenih njihovoj dobi. Želja nam je da učenicima i svima zainteresiranima približimo matematičke sadržaje na zanimljiv način te pokažemo kako se matematika nalazi svuda oko nas.

Bit će tu matematičkih i logičkih zadataka, mozgalica, društvenih igara...

Dođite i uvjerite se  kako uvježbavanje matematičkih sadržaja može biti jako zanimljivo.

Večer matematike održat će se 1. prosinca 2016. godine s početkom u 18,00 sati u prostorijama naše škole. Obzirom će se istog dana u 17,00 sati održati i Otvorena vrata škole, za sve učenike koji dođu sa svojim roditeljima u vremenu od 17,00 do 18,00 sati organizirat će se matematičke igre u sportskoj dvorani škole.

Veselimo se vašem dolasku!

objavio: Dario Kukuljan   datum: 28. 11. 2016.

Raspored sati 2016./2017.