DAN JABUKA

Ove smo se godine povodom Dana zahvalnosti za plodove zemlje odlučili posebnu pažnju posvetiti jabuci. Tako je u utorak, 17.10 2018. naša škola bila ukrašena likovnim radovima na temu jabuka, a školom se širio ugodan miris jabuka i slastica od jabuka. Prigodna i sadržajno bogata priredba označila je vrhunac dana. Učenici razredne nastave  pokazali su što su pripremili i naučili sa svojim učiteljicama, pjesmom i riječju, uz neizostavni školski zbor, a učenice predmetne nastave predstavile su se pjesmom o kruhu u sklopu predmeta vjeronauk. Za učenike predmetne nastave bile su pripremljene zanimljive „Jabučne mozgalice“ koje su tog jutra vrijedno rješavali učenici od trećeg do osmog razreda. Najbrži i najuspješniji na prigodnom okupljanju za nagradu dobili su jabuke različitih sorti. Osim toga, izložba plodova jeseni i raznovrsni kolači od jabuka bili su praznik za sva osjetila. Ovom prilikom posebno se zahvaljujemo našim dragim mamama i bakama na trudu i kreativnosti kojim su nas počastili raznim ukusnim slasticama.

objavio: Ljiljana Matijaš   datum: 19. 10. 2018.

Da li si sretan što je počela škola?