Natjecanje

Županijsko natjecanje u stolnom tenisu za osnovne škole

Naša škola je i ove godine bila domaćin Županijskom natjecanju u stolnom tenisu za djevojčice i dječake, koje je ove 2020. bilo u ponedjeljak 20. siječnja. Konačni poredak u konkurenciji djevojčica: 1. OŠ Monte Zaro, Pula, 2. OŠ dr. Mate Demarina, Medulin, 3. OŠ Tone Peruško, Pula, 4. OŠ Vladimira Nazora, Vrsar/Funtana, 5.OŠ Marčana, Marčana i 6. OŠ Petra Studenca, Kanfanar.

Konačni poredak kod dječaka: 1. OŠ dr. Mate Demarina, 2. OŠ Poreč, Poreč, 3. OŠ Kaštanjer, Pula, 4. OŠ Svetvinčenat, Svetvinčenat, 5. OŠ Tone Peruško, Pula, 6. OŠ Vitomir Širola Pajo, Nedešćina, 7. OŠ Marčana, Marčana i 8. OŠ Petra Studenca, Kanfanar. Čestitamo svim sudionicima i sretno svima koji idu na državno natjecanje.

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 22. 1. 2020.