Natjecanje

Županijsko prvenstvo Školskih sportskih društava srednjih škola u stolnom tenisu

Ponosni smo  što je i ove godine naša škola domaćin  Županijskog prvenstva, već tradicionalno u stolnom tenisu.  Dobro je što našu školu imaju priliku posjetiti i oslušnuti dašak atmosfere jednog posebnog školskog dana predstavnici iz svih većih škola iz Istre. U četvrtak, 23. siječnja održano je i natjecanje za srednje škole Istre u stolnom tenisu.

Konačni poredak za mladiće: 1. ŠSD Tehničar iz Pule, 2. ŠSD Labin iz Labina, 3. ŠSD Gimnazija iz Pule, 4. ŠSD Pazin iz Pazina, 5. ŠSD  Rovinj iz SŠ „Zvane Črnja“ i 6. ŠSD Poreč iz Poreča. U konkurenciji djevojaka poredak je sljedeći: 1. ŠSD Medicinar iz Pule, 2. ŠSD Rovinj, Talijanske srednje škole iz Rovinja, 3. ŠSD Poreč iz Poreča i 4. ŠSD Tehničar iz Pule. Čestitamo svim sudionicima a pobjednicima, koji idu dalje, sretno na državnom prvenstvo.

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 31. 1. 2020.