Obavijest od ponedjeljka 25. svibnja 2020.

*fotografija preuzeta s Interneta

Poštovani roditelji/skrbnici,
od ponedjeljka, 25. svibnja 2020. počinjemo s nastavom u školi.
Autobus će voziti prema rasporedu vožnje. Molimo one učenike koji dolaze pješke u školu, da dođu između 8:00 i 8:05 sati, kako bi izbjegli doticaj s onim učenicima koji dolaze autobusom.
Molimo vas da se dobro upoznate s Uputama HZZJZ i Preporukama MZOa, koje se također nalaze na webu škole. Te da svakodnevno djeci mjerite temperaturu i o tome vodite evidenciju.
Od strane škole je napravljeno sve, da se učenicima pruži što bezbrižniji boravak u školi uz što veću sigurnost i socijalnu distancu.
U matičnoj školi u Kanfanaru, nastava traje do 12:30 sati. Za sada vam nismo u mogućnosti pružiti uslugu produženog boravka. Sve eventualne promjene oko organizacije rada škole i nastavnog procesa, doznati ćete preko naše web stranice i predsjednika Vijeća roditelja Davida Medena. Hvala na razumijevanju. Čuvajte sebe i svoje bližnje.

objavio: Ivor Kuček   datum: 23. 5. 2020.

Koliko dnevno vremena provodim, rješavajući školske obveze?

predmetna nastava:

razredna nastava: