Mjesec borbe protiv ovisnosti

Mjesec borbe protiv ovisnosti obilježava se u razdoblju od 15. studenog do 15. prosinca aktivnostima u organizaciji županija i županijskih zavoda za javno zdravstvo. Županijske službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti u suradnji s ostalim tijelima lokalne uprave organiziraju različite aktivnosti na kojima sudjeluju i škole s njihovog područja.

Učenici 8. razreda OŠ Petra Studenca Kanfanar sudjelovali su u hvalevrijednoj akciji osvještavanja opasnosti koje ovisnosti donose. Vrijedni su osmaši, uz vodstvo pedagoginje Ljiljane Matijaš, izradili prezentacije na različite teme ovisnosti (alkohol, droga, energetska pića, pušenje, kockanje), a pedagoginja je ostvarila i suradnju s roditeljima dijeleći savjete za prevenciju ovisničkog ponašanja djece i mladih. Što smo sve naučili i podijelili, pogledajte u privitku.

Priloženi dokumenti:
ALKOHOL.pptx (4.12 MB)
DROGA.pptx (12.38 MB)
Kockanje.pptx (464.78 KB)
Ovisnost_o_energetskim_picima.pptx (2.71 MB)
OVISNOST_PUSENJA.pptx (10.76 MB)
Savjeti_roditeljima-ovisnosti.pdf (98.47 KB)

objavio: Marlena Lakić   datum: 23. 12. 2021.

Mjesec borbe protiv ovisnosti

Priloženi dokumenti:
ALKOHOL.pptx (4.12 MB)
DROGA.pptx (12.38 MB)
Kockanje.pptx (464.78 KB)
Ovisnost_o_energetskim_picima.pptx (2.71 MB)
OVISNOST_PUSENJA.pptx (10.76 MB)
Savjeti_roditeljima-ovisnosti.pdf (98.47 KB)

objavio: Marlena Lakić   datum: 23. 12. 2021.