Ispis statistike od 26. 1. 2015.

Terenska nastava

Dana 9. listopada 2019. godine učenici viših razreda vlakom su iz Kanfanara krenuli na terensku nastavu u Pulu. U prostoru Amfiteatra učitelj povijesti Marko Jelenić i učitelj geografije Saša Bukvić održali su poučno predavanje o interesantnoj povijesti  pulske Arene. Potom su se svi spustili u muzejske prostore, koji se nalaze ispod amfiteatra, gdje su pogledali izložbu kako su ljudi u prošlosti proizvodili vino i ulje. Nakon toga posjetili su Memo muzej, gdje su razgledali izložbu u kojoj mogu vidjeti kako bi izgledao interijer kuće u vrijeme 60.-ih i 70.-ih godina 20. stoljeća. U međuvremenu su učenici petih i šestih razreda bili u prostorijama HRT-a, gdje su im se kasnije pridružili i ostali. Povratak opet vlakom i doživljaj je upotpunjen.

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 14. 10. 2019.

Koliko dnevno vremena provodim, rješavajući školske obveze?

predmetna nastava:

razredna nastava: