Veseli prosinac

U mjesecu prosincu bilo je mnogo događanja, smijeha i naravno poklona.... Nakon što smo provirili u čizmice s poklonima svetog Nikole, otišli smo u Pulu pogledati predstavu Kraljević i prosjak u INK. Posjetili smo i Sajam knjige gdje smo si i kupili pokoju knjigu.

Uz učenje, druženje i igru, stigli smo okititi bor i ukrasiti prostore naše škole.

12. prosinca bili smo u matičnoj školi gdje se održala Večer matematike. Družili smo se, zabavljali, a i ponešto novo naučili. U veselim matematičkim igrama pridružili su nam se naši roditelji i braća.

Božićna priredba održana je zadnjeg dana nastave u 2019. godini u Kanfanaru. Svojim recitacijama i glumom upriličili smo priredbu na kojoj smo se međusobno darivali.

objavio: Dragana Buršić   datum: 11. 1. 2020.