Siječanj i veljača

U utorak 25.veljače svi smo postali nešto drugo - bića iz mašte, opasne životinje, super heroji, princeze i vještice.... došle su nam MAŠKARE!!!!!! Maskirani smo krenuli u šetnju gdje su nas dočekale mame i none s fritulama, slatkišima i sokovima. Po povratku u školu odabrali smo najoriginalniju, najsmješniju i najsimpatičniju masku te smo nastavili zabavu uz ples pod maskama.

Valentinovo u našoj maloj školi

Dan sigurnijeg Interneta obilježili smo 11.veljače izradom plakata te provođenjem edukacije i radionice na tu temu. Ovaj dan obilježavamo kako bi se osvjestile opasnosti o kojima treba voditi računa u svijetu moderne tehnoligije.

Vježba evakuacije u slučaju požara održana je 7. veljače u našoj školi. Vježbu su organizirali i proveli djelatnici JVP Rovinj i članovi DVD- a Kanfanar. Poštivajući sve vremenske rokove, vježba je uspješno provedena te su evakuirani svi učenici i djelatnici škole. Nakon vježbe evakuacije, vatrogasci su učenicima pokazali akciju gašenja požara  koju su učenici s oduševljenjem promatrali.

U srijedu, 15.siječnja 2020. u matičnoj školi je održan kviz čitanja na kojem su sudjelovali i naši učenici 3. i 4. razredana koji su pročitali knjigu "Zeleni tigar" P. Pavličića.

objavio: Dragana Buršić   datum: 1. 3. 2020.