Poštovani!

UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./2019.

Poštovani roditelji,

Dostupan je Popis udžbenika za školsku godinu 2018./2019. Napominjemo kako iduće školske godine vrijede udžbenici školske godine 2015./2016., 2016./2017., te 2017./2018.

Na popisu udžbenika za više razrede nalaze se i radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada za Tehničku kulturu te Likovna mapa, no molimo vas da njih NE KUPUJETE budući smo ih naručili putem Škole kako bi svi učenici viših razreda s početkom školske godine imali materijale za rad. Na to smo se odlučili budući su ranijih godina u nekim knjižarama kasnile isporuke kutija za tehničku kulturu te su učenici nepravovremeno donosili radni materijal što je otežavalo rad u nastavi.

Radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada za Tehničku kulturu učenici će preuzeti i platiti razredniku početkom školske godine. Cijena je ista kao i u knjižarama.

Napominjemo kako smo ove godine putem Škole naručili i Likovne mape za učenike svih razreda.

Ravnatelj:

Ivor Kuček, dipl. učitelj

Priloženi dokumenti:
Udzbenici 1.-8. raz. 2018-2019.pdf

Da li si sretan što je počela škola?