UDŽBENICI I DOM (dodatni obrazovni materijali) ZA ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.

Poštovani učenici i roditelji,

za školsku godinu 2020./2021. hrvatsko Ministarstvo znanosti i obrazovanja (MZO) financira kupnju udžbenika svih predmeta.

Odluka se nalazi ovdje.

Popis udžbenika se nalazi ovdje.

Roditelji će kupovati samo "dodatne obrazovne materijale" (radne bilježnice, zbirke...), tamo gdje su oni potrebni.

Popis DOMa se nalazi ovdje.

Napominjemo kako smo ove godine putem škole naručili likovne mape za učenike svih razreda, tako da iste nije potrebno kupovati

Pročitajte Naputak o načinu uporabe, vraćanja i obnavljanja udžbenika i drugih obrazovnih materijala financiranih sredstvima iz državnog proračuna.

Privole za roditelje, za druge obrazovne materijale se nalaze ovdje.

Ravnatelj:

Ivor Kuček, dipl. uč.

Kako pandemija COVID19 utječe na tvoje mentlno zdravlje?

predmetna nastava:

razredna nastava: