Poštovani!

UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

Poštovani roditelji,

Dostupan je Popis udžbenika za školsku godinu 2017./2018. Napominjemo kako iduće školske godine vrijede udžbenici školske godine 2014./2015., 2015./2016. te 2016./2017.

Na popisu udžbenika za više razrede nalazi se i radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada za Tehničku kulturu te Likovna mapa, no molimo vas da njih NE KUPUJETE budući smo ih naručiti putem Škole kako bi svi učenici viših razreda s početkom školske godine imali materijale za rad. Na to smo se odlučili budući su ranijih godina u nekim knjižarama kasnile isporuke kutija za tehničku kulturu te su učenici nepravovremeno donosili radni materijal što je otežavalo rad u nastavi.

Likovnu mapu i radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada za Tehničku kulturu učenici će preuzet i platiti razredniku početkom školske godine. Cijena je ista kao i u knjižarama.

Napominjemo kako smo ove godine putem Škole naručili i Likovne mape za učenike nižih razreda.

Ravnatelj

Dario Kukuljan, prof.