Kategorije dokumenata

– Pristup informacijama

– Kriteriji vladanja

Dokumenti škole

U kategoriji Dokumenti škole možete pronaći aktulnu dokumentaciju poput školskog kurikuluma, godišnjeg plana i programa i sl.

Računovodstveni dokumenti

U kategoriji Računovodsventi dokumenti škole možete pronaći dokumentaciju poput procedura zaprimanja robe, blagajničkog poslovanja i sl.

Pristup informacijama

U kategoriji Pristup informacijama možete pronaći osobu koja je zadužena za informiranje, Zakon o pravu na pristup informacijama te dokumente vezane za pristup informacijama.

Financijsko poslovanje

U kategoriji Financijsko poslovanje možete pronaći financijske planove, planove nabave, objave o trošenju sredstava i sl.

Zakoni i pravilnici

U kategoriji Zakoni i pravilnici možete pronaći Zakon o odgoju i obrazovanju, različite protokole, Pravilnik o vrednovanju i sl.

Opći akti škole

U kategoriji Opći akti škole možete pronaći Statut škole, Pravilnik o radu školske knjižnice, Kućni red, Pravilnik o radu, Etički kodeks i sl.

Kriteriji vladanja

U kategoriji Kriteriji vladanja možete pronaći sve vezano za kriterije koji stoje uz uzorno, dobro i loše vladanje.