Stručna služba

Stručni suradnik: Ljiljana Matijaš, dipl. pedagog profesor

Radno vrijeme: ponedjeljak, srijeda i svaki drugi petak u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.

E – mail: ljiljana.matijas1@skole.hr

Stručni suradnik: Vesna Kozina, mag paed.

Radno vrijeme: utorak, četvrtak i svaki drugi petak u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.

E – mail: vesna.kozina1@skole.hr

Psiholog

Vizija stručnih suradnika

Stručni suradnici – psiholog i pedagog u osnovnoj školi pružaju podršku učenicima, nastavnicima i roditeljima kako bi osigurali emocionalno, socijalno i akademsku uspješnost učenika.

Psiholog je odgovoran za procjenu i tretman emocionalnih i psihičkih izazova učenika, kao i za pružanje savjeta roditeljima i suradnju s nastavnicima u stvaranju podržavajućeg okruženja.

Pedagog radi na razvoju pedagoških strategija, prateći napredak učenika te identificirajući potrebe za dodatnom podrškom. On također surađuje s učiteljima i roditeljima kako bi razvijao individualne planove prilagođene potrebama učenika.

Oboje stručnjaka zajedno surađuju u cilju stvaranja školske zajednice koja potiče učenje, razvoj socijalnih vještina te pruža podršku u rješavanju eventualnih izazova koje učenici mogu susresti tijekom školovanja.

Zajedničkim radom i suradnjom s roditeljima i učiteljima škole, procjenjuju i donose odluke o tome što je najbolje za dijete i njegovu uspješnost u ostvarivanju svih zadataka i zadaća s kojima se susretne tijekom obrazovanja.