Posjet Domu za starije i nemoćne Domenico Pergolis

U utorak 23. travnja 2024. godine članovi Pjevačke skupine i recitatori OŠ Petra Studenca Kanfanar posjetili su Dom za starije i nemoćne Domenico Pergolis u Rovinju. Program su pripremile učiteljica glazbene kulture Sanja Knezović-Tomišić i učiteljica hrvatskog jezika Kristina Hekić. Ravnatelj Marko Jelenić pozdravio je djelatnike i štićenike doma te im uručio prigodne poklone. U veselom ozračju štićenici doma pjevali su pjesme s učenicima, a naša učiteljica u mirovini Marija Sošić prezentirala je učenicima svoju pjesmu Vazan. Zahvaljujemo ravnateljici Kristini Laginja i gospođi Patriciji Šen na pozivu u njihovu ustanovu u kojoj se uvijek osjećamo dobrodošli. Pošto dugi niz godina dolazimo razveseljavati štićenike ovim putem zahvaljujemo gospođi Gracijeli Malčić- Pirin koja nas je uvijek dočekala s osmjehom, koordinirala svime potrebnim za nastupe i dala sve od sebe da se učenici i učitelji osjećaju kao kod kuće te joj ovim putem želimo da uživa u zasluženoj mirovini.

objavio: Marko Jelenić   datum: 24. 4. 2024.