Izvješće sa Županijskog natjecanja u stolnom tenisu, održanog u našoj školi 2. i 5. veljače 2015. godine

Ove je godine u našoj školi održano Županijsko natjecanje u stolnom tenisu za osnovne i srednje škole iz cijele Istre.

U ponedjeljak, 2. veljače održano je natjecanje za osnovne škole.

Kod osnovnih škola u muškoj konkurenciji svoje predstavnike su imali: OŠ Marije i Line iz Umaga, OŠ Joakima Rakovca iz Svetog Lovreča, OŠ Vladimira Nazora iz Pazina, OŠ Ivo Lola Ribar iz Labina, OŠ Centar iz Pule, OŠ Stoja iz Pule, OŠ Monte Zaro iz Pule i naša škola, OŠ Petra Studenca.

Fotografije.

Kod dječaka je poredak sljedeći: 1. OŠ Joakima Rakovca,

2. OŠ Marije i Line i

3. OŠ Ivo Lola Ribar

Naša škola je osvojila peto mjesto.

U konkurenciji osnovnih škola u ženskoj konkurenciji svoje predstavnike su imali: OŠ Marije i Line iz Umaga, OŠ Ivo Lola Ribar iz Labina, OŠ Monte Zaro iz Pule i OŠ Centar iz Pule.

Kod djevojčica je ovakav poredak: 1. OŠ Ivo Lola Ribar,

2. OŠ Monte Zaro i

3. OŠ Marije i Line

U četvrtak, 5. veljače održano je natjecanje za srednje škole.

U muškoj konkurenciji srednjih škola sudjelovale su sljedeće ekipe: „Brig“,  Gospodarska škola Buje, „Srednjoškolac“, Gimnazija i strukovna škola Pazin, „Tehničar“, Tehnička škola Pula, „Duga“, Srednja škola Mate Blažine iz Labina, „Ekonomist“, Ekonomska škola  Pula i „Mladost“, Srednja škola Zvane Črnja iz Rovinja.

Pobjednici u muškoj konkurenciji su:

1. Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin,

2. Srednja škola Mate Blažina Labin i

3. Tehnička škola Pula.

U ženskoj konkurenciji srednjih škola sudjelovale su sljedeće ekipe: „Zmaj“, Vladimira Gortana Buje, „Medicinar“, Medicinska škola Pula, „Mate Balota“, Mate Balota, Poreč, „Ekonomist“, Ekonomska škola Pula i „Mladost“, Gimnazija Zvane Črnja, Rovinj.

Pobjednice u ženskoj konkurenciji:

1. Mate Balota, Poreč,

2. Ekonomska škola, Pula i

3. Medicinska škola, Pula.

objavio: Ivor Kuček   datum: 16. 2. 2015.

U ponedjeljak, 2. veljače održano je natjecanje za osnovne škole.

Fotografije.

Kod dječaka je poredak sljedeći: 1. OŠ Joakima Rakovca,

2. OŠ Marije i Line i

3. OŠ Ivo Lola Ribar

Naša škola je osvojila peto mjesto.

Kod djevojčica je ovakav poredak: 1. OŠ Ivo Lola Ribar,

2. OŠ Monte Zaro i

3. OŠ Marije i Line

U četvrtak, 5. veljače održano je natjecanje za srednje škole.

Pobjednici u muškoj konkurenciji su:

1. Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin,

2. Srednja škola Mate Blažina Labin i

3. Tehnička škola Pula.

Pobjednice u ženskoj konkurenciji:

1. Mate Balota, Poreč,

2. Ekonomska škola, Pula i

3. Medicinska škola, Pula.

objavio: Ivor Kuček   datum: 16. 2. 2015.