MAŠKARE

U utorak 17. 02. 2015. godine, u našoj je školi održan ples pod maskama za učenike i učitelje škole. Učenici i učitelji došli su u školu maskirani i spremni za dobru zabavu. Ples pod maskama održao se u dvorani naše škole. Za dobru glazbu, kao i obično, bila je zadužena učiteljica glazbene kulture Sanja Knezović Tomišić. Učiteljice su pripremile razne zabavne igre za učenike, kao što su štafeta i ples s metlom. Dok su naši maskirani učenici plesali, učitelji Ivor Kuček i Denis Nemeš te učiteljice Bojana Prica Bunjevac i Ivana Burić, pažljivo su ih promatrali kako bi među njima pronašli one najbolje. Upravo su oni bili  u žiriju koji će odabrati najbolju, najoriginalniju, najsmješniju i najstrašniju masku.  Trebali su izabrati i najljepši par, kao i skupinu učenika. Nagrade najboljima podijelila je naša v.d. ravnateljica Barbara Šaina Šaponja. Nakon plesa svi smo se uputili ispred škole gdje nas je čekao pust. Bio je spreman podnijeti sve naše osude, a mi smo ga, prema običaju, okrivili za sve naše probleme. Nakon što je učitelj matematike Davor Ban pročitao osudu, pust je spaljen. Nakon sveg tog uzbuđenja počastili smo se fritulama koje su za nas pripremile kuharice naše škole. Bio je to veoma zanimljiv i uzbudljiv dan u našoj školi, a naši su učenici još jednom pokazali svu svoju originalnost i maštovitost u odabiru maski.

Fotografije u fotogaleriji.

objavio: Ivor Kuček   datum: 18. 2. 2015.

MAŠKARE

Fotografije u fotogaleriji.

objavio: Ivor Kuček   datum: 18. 2. 2015.