Hrvatski olimpijski dan

Ove godine olimpijski dan smo obilježili odlaskom na Punta corente, poznatu rovinjsku izletničku destinaciju. Sudionici su bili svi učenici od prvog do osmog razreda. Učitelji Marin Ivanić i Lorena Krizmanić pripremili su sve što je potrebno za ovaj specifičan dan. Pedagoginja i učitelji koji su taj dan po rasporedu bili uškoli, pomagali su da sve protekne u redu.

Učenici su imali priliku pokazati sportske vještine i natjecati se u raznim igrama, kao što su: poligoni, graničar, nogomet, stolni tenis, kros, povlačenje konopa i još ponešto. Na kraju su bile igre u moru i neizostavno plivanje.

Sve je proteklo u veselju i u natjecateljskom duhu, kao što i priliči ovakvom danu.

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 19. 9. 2022.

Hrvatski olimpijski dan

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 19. 9. 2022.