Dječji tjedan i tradicionalno darivanje

U dječjem tjednu, po tradiciji, načelnik Općine Kanfanar gospodin Sandro Jurman, dolazi u našu školu, matičnu i u PO Sošići i daruje prvašiće prigodnim poklonima. Tako je bilo i ove godine. To nije sve, Općina Kanfanar donirala je novac, kojim je kupljeno 63 komada lektirnih naslova. Djeca će, kad taj naslov dođe na red za čitanje, u rukama imati nove knjige i to: 1. „Emil idetektivi“ Ericha Kastnera, 2. „Mama je kriva za sve“ Zorana Pongrašića, 3. „Miševi i mačke naglavačke“, Luke Paljetka, 4. „Bambi“, Felixa Saltena, 5. „Povjestice“ Augusta Šenoe, 6. „Tajni leksikon“ Želimira Hercigonje, 7. „Dječaci Pavlove ulice“ Ferenca Molnara, 8. „Bijeli klaun“ Damira Miloša, 9. „Divlji konj“ Božidara Prosenjaka, 10. „Djevojčica iz Afganistana“ Deborah Ellis, 11. „Zeleni pas“ Nade MIhalčić i 12. „Sretni princ i druge bajke“ Oskara Wilda. Velika  zahvala gospođi Marijani Žufić na pokretanju ove inicijative, kupnje lektirnih naslova za školsku knjižnicu.

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 12. 10. 2022.

Dječji tjedan i tradicionalno darivanje

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 12. 10. 2022.