STUDENI

Ime mjeseca označava niske temperature koje njime započinju, a vlastito je hrvatskom jeziku. Stariji hrvatski nazivi ovog mjeseca u pojedinim krajevima bili su: vsesvetčak (po blagdanu Svih svetih, 1. studenog), veternjak, zmiščak.

1. studeni - utorak, Svi sveti, NENASTAVNI DAN

10. studeni - prezentacija rada na projektu "Sve boje znanosti.", u školskoj dvorani.

16. studeni - Svjetski dan tolerancije

18. studeni - Dan sjećanja na Vukovar, PRIJEDLOG za integrirani sat HJ-POV, 8.raz.

24. studeni - četvrtak, 19:30h HNK I. pl. Zajca, Rijeka, opera "Ero s onoga svijeta", 7. i 8. razred

objavio: Administrator   datum: 1. 3. 2011.

STUDENI

1. studeni - utorak, Svi sveti, NENASTAVNI DAN

16. studeni - Svjetski dan tolerancije

objavio: Administrator   datum: 1. 3. 2011.