Prezentacija projekta i završna priredba

Zadnjeg nastavnog dana u ovoj školskoj godini 2018./2019. na najljepšoj lokaciji u općini Kanfanar, u starom Dvigradu, održana je završna priredba naše škole. U sklopu svečanosti imali smo priliku pogledati prezentaciju Projekta zavičajne nastave „Kanfanarska kadenca“. Glasom, pjesmom, plesom, glumom i zajedničkom sinergijom učitelji i djeca, dočarali su nam davno doba zadnjih dana života u Dvigradu.

Općina je i ove godine financirala nagrade za učenike od prvog do osmog razreda koji su ove školske godine razred prošli s 5,00, a oni su:

1. r. Natanael Burić i Marko Ivošević,

2. r. Šimun Matej Meden, Romy Janoška,  Sara Marić, Filip Milohanić i Julijan Matan,

3. r. Ema Krizmanić, Dominik Marić, Enea Vidulin, Lea Vitasović, Eva Žufić i Mauro Sošić,

4. r. Vito Ivošević i Vita Mofardin,

5. r. Nina Krizmanić,

6. r. Marta Sošić, Anđa Paulinić, Dora Cerin,  Petra Marić i Lana Košara,

7. r. Lean Sošić i Noela Matika i 8. r.Mauro Orbanić, Katarina Radetić i Petra Haubrich.

Veliku školsku nagradu, za odličan uspjeh tijekom osmogodišnjeg školovanja, dobilo su učenici: Petra Haubrich, Klara Muzica, Mauro Orbanić, Katarina Radetić, Emma Radović i Greta Živolić.

Nagrade su dobili uspješni sportaši Andrea i Mauro Orbanić ,

učenica Noela Matika čiji se likovni rad našao među 13 najboljih u Hrvatskoj,

te učenici: Dominik Marić, Filip Milohanić, Nina Zanki, Vita Mofardin i Katarina Radetić, koji su osvojili zavidna mjesta na međunarodnom natjecanju iz matematike „Klokan bez granica“.

Proslava je završila oproštajem od osmaša, ove godine brojnijih od uobičajenog, dvadeset i dvoje mladih ljudi na jesen će nastaviti školovanje u nekoj od srednjih škola.

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 17. 6. 2019.

Prezentacija projekta i završna priredba

1. r. Natanael Burić i Marko Ivošević,

4. r. Vito Ivošević i Vita Mofardin,

5. r. Nina Krizmanić,

6. r. Marta Sošić, Anđa Paulinić, Dora Cerin,  Petra Marić i Lana Košara,

Nagrade su dobili uspješni sportaši Andrea i Mauro Orbanić ,

učenica Noela Matika čiji se likovni rad našao među 13 najboljih u Hrvatskoj,

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 17. 6. 2019.