Natječaj za ravnatelja/icu OŠ Petra Studenca Kanfanar.

Na temelju članka 126. St. 1.-3. I članka 127.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08.,86/09.,92/10.,105/10.,90/11.,5/12.,16/12.,86/12.,126/12.,94/13 i 152/14.) i članka 99. Statuta škole, Školski odbor Osnovne škole Petra Studenca, Kanfanar

raspisuje

ZA IZBOR I IMENOVANJE RAVNATELJA/ICE ŠKOLE

Uvjeti:  Sukladno članku 126. stavcima 1. – 3. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Ravnatelj/ica se imenuje na rok od pet (5) godina.

Uz pismenu prijavu na natječaj kandidati su obvezni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj preslici sljedeću dokumentaciju:

-          životopis

-          domovnicu

-          diplomu

-          dokaz  o položenom stručnom ispitu ili da je osoba oslobođena od obveze polaganja

-          dokaz o radnom iskustvu (potvrda ili elektronički zapis HZMO i potvrda osnovne i/ili srednje škole o vrsti i trajanju poslova)

-          uvjerenje da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa prema članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 30 dana)

-          dokaz o obavljanju poslova ravnatelja najmanje u drugom uzastopnom mandatu za osobe koje se kandidiraju temeljem stavka 3. članka 126. ZOOOSŠ.

Rok za podnošenje prijave je petnaest (15) dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od četrdeset i pet (45) dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

Prijave na natječaj s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu : OŠ Petra Studenca, 52352 Kanfanar, Dvigradska 3 u zatvorenoj omotnici s naznakom „Natječaj za ravnatelja/icu – ne otvaraj“

KLASA: 602-02/15-01/9

URBROJ: 2171/03-06-15-1

Kanfanar,25.01.2015.

Predsjednica Školskog odbora:

Melita Damijanić

objavio: Ivor Kuček   datum: 25. 1. 2015.