Natječaj:

Na temelju članka 127.i 165.st.1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08.,86/09.,92/10.,105/10.,90/11.,16/12.,86/12.,94/13) i članka 99. Statuta škole, Školski odbor Osnovne škole Petra Studenca, Kanfanar

raspisuje

ZA IZBOR I IMENOVANJE RAVNATELJA/ICE ŠKOLE

Uvjeti: Za ravnatelja/icu škole može biti izabrana osoba koja osim općih uvjeta ispunjava uvjete za učitelja ili stručnog suradnika prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi a ima najmanje višu stručnu spremu i 5 godina radnog iskustva na odgojno-obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.

Uz pismenu prijavu kandidati trebaju priložiti:

• životopis
  • domovnicu
  • diplomu
  • dokaz  o položenom stručnom ispitu ili da je osoba oslobođena od obveze polaganja
  • dokaz o radnom iskustvu na odgojno-obrazovnim poslovima – potvrda škole
  • uvjerenje da protiv osobe nije pokrenut i ne vodi se kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa prema članku 106.stavku 3. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 30 dana)

Ravnatelj/ica se imenuje na rok od 5 godina.

Rok za podnošenje prijava: 15 dana od objave natječaja

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom u izvorniku ili ovjerenom presliku dostaviti na adresu: Osnovna škola Petra Studenca, 52352 Kanfanar, Dvigradska 3, s naznakom „Za natječaj za izbor ravnatelja – ne otvaraj“.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

KLASA: 602-02/14-01/8

URBROJ: 2171/03-06-14-1

Kanfanar, 02.02.2014.

objavio: Marina Zaharija   datum: 6. 11. 2013.